Arge Yapı 1994 yılında İstanbul’da kuruldu. Çalıştığımız kurumların, okul, hastane, konut, ofis binası, ticari projeler, endüstriyel yapılar, alışveriş merkezi, kültür merkezi, müze ve dünya sergileri projelerinde, tasarım, inşaat ve proje yönetimini kapsayan anahtar teslim hizmet veriyoruz.

Türkiye’de müze ve sergilerin projelendirilmesinde ve uygulanmasında lider firmalardan biriyiz. Müze ve sergilerin yaratılmasında veya mevcutların geliştirilmesinde anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Uluslararası arenada da; konut projeleri, alışveriş merkezleri, ofis binaları, kültür merkezleri, eğitim kurumları, sağlık kurumları, endüstriyel yapılar, dünya sergileri ve müzeler üzerine edinmiş olduğumuz tecrübe ve uzmanlıkla büyüyoruz. Yurtdışı faaliyetlerimize 1998 yılında Portekiz ile başlayıp, Romanya, Japonya, Irak, Libya, Tunus ve Angola ile devam ettik. BIE(Uluslararası Sergiler Bürosu) jürisi tarafından Expo’98 Lizbon Türkiye Pavyonu ve Expo 2005 Aichi Pavyonu ile iki defa “En İyi Pavyon Tasarımı” ödülüne layık görüldük.

İyi kurulmuş organizasyon yapımızla, profesyonel ve tecrübeli ekibimizle ve güçlü iş ahlakımızla amacımız, üstlendiğimiz projeleri en yüksek kalitede ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak bitirmektir.